Doda usłyszała kolejny zarzutDorota R. ma spore kłopoty. Piosenkarka stawiła się w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie, gdzie razem z Emilem S. usłyszała zarzuty składania fałszywych zeznań. Wcześniej w listopadzie prokuratura postawiła Dorocie R. i jej partnerowi zarzuty stosowania gróźb w stosunku do jej byłego narzeczonego Emila H.

Ciąg dalszy kłopotów piosenkarki Doroty R.. Gwiazda 21 lutego usłyszała zarzut, składania fałszywych zeznań w sprawie kontaktów z Jerzym Ch. i Markiem W.. Obaj mieli odwiedzić biuro Emila H., byłego narzeczonego piosenkarki. Mężczyźni mieli go zastraszać i zmuszać do tego, aby wycofał wszelkie oskarżenia pod adresem byłej narzeczonej i zapłacił jej sporą kwotę jako zadośćuczynienie. Mieli otrzymać za to 175 tysięcy złotych od Emila S..

„Prokurator przedstawił podejrzanym zarzuty składania fałszywych zeznań w toku jednego ze śledztw prowadzonych przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie, które pod koniec grudnia 2017 r. zostało zakończone skierowaniem do Sądu aktu oskarżenia przeciwko Jerzemu Ch. oraz Markowi W. W/w zostali oskarżeni o dokonanie oszustwa na szkodę Emila S. na kwotę prawie 175 tys. zł. Oskarżeni wprowadzili w błąd Emila S., co do swoich kontaktów w służbach specjalnych oraz możliwości załatwienia określonych spraw i na jego zlecenie, za wynagrodzeniem, mieli podjąć się działań ukierunkowanych na doprowadzenie do zawarcia ugody pomiędzy Emilem H, a Dorotą R” – czytamy w komunikacie przesłanym przez prokuratora Łukasza Łapczyńskiego, rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Doda usłyszała kolejny zarzut

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz