Doda szykuje film o dziewczynach z Dubaju!Czerwony dywan, błyski fleszy, piękne kreacje, luksusowe bankiety popularność i pieniądze – tak wygląda show-biznes. Ale jest też jego druga strona – dużo brzydsza i mroczna, o której rzadko się mówi. Zainteresowała się nią jednak Doda (34 l.), która wyprodukuje o tym film. Czy nie boi się tego tematu i czy nie boi się o siebie? O tym w dzisiejszym vlogu Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej. Posłuchajcie też o Tomaszu Kocie (41 l.), który chyba czymś podpadł agentowi Jamesowi Bondowi. Plotkuje się, że wpędził go w kompleksy!

O temacie modelek-prostytutek głośno zrobiło się kilka lat temu. Sprawa głośnej seksafery znalazła swój finał w sądzie. Młode piękne dziewczyny wyjeżdżały na luksusowe wakacje za granicę – Do Dubaju, Cannes, Saint-Tropez, gdzie świadczyły usługi seksualne. Te, które miały związek z show-biznesem były najcenniejsze, a wśród nich znalazły się m.in. Miss Polonia, uczestniczka programu „Top Model”, dziewczyna znanego serialowego aktora, ale również pani menedżer jednego z największych polskich banków. Ich klientami byli arabscy szejkowie, biznesmeni, artyści i sportowcy.

Doda wyprodukuje film na podstawie książki dziennikarza Piotra Krysiaka „Dziewczyny z Dubaju”. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że wczoraj rano została podpisana umowa, a Krysiak będzie wspólautorem scenariusza. Mówi się jednak, ze film Dody ma być jeszcze mocniejszy niż książka, a jego bohaterowie będą pokazani tak, że nikt nie będzie miał wątpliwości, o kogo chodzi. Nie trzeba będzie nawet podawać ich nazwisk. Czy piosenkarka nie boi się zemsty ze strony sutenerów i ich klientów? Jak mówi, chętnie zmierzy się z tymi, którzy boją się, że film zdemaskuje ich grzechy z przeszłości. A strach tylko ograniczałby jej rozwój jako producentki.

Szykuje się więc filmowa opowieść o kobietach prowadzących podwójne życie, które za miesiąc prostytuowania się zarabiały nawet po kilkaset tysięcy złotych. Na co się godziły? Seks grupowy, seks w szafie, zabawy fekaliami, narkotyki, alkohol. A po wszystkim wracały do swoich mężów, partnerów i dzieci.

Bo był za wysoki?

Z naszego polskiego filmowego podwórka przenosimy się do kina światowego, bo świat zelektryzowała ostatnio wiadomość o tym, że Danny Boyle (61 l.) zrezygnował z reżyserowania najnowszych przygód Jamesa Bonda. A nas Polaków za poruszyła informacja, że reżyser podobno nie doszedł do porozumienia z grającym agenta 007 Danielem Craigiem (50 l.). Kością niezgody miało być obsadzenie w roli czarnego charakteru Tomasza Kota, który zachwycił Boyle’a swoją rolą w filmie „Zimna wojna”, który odniósł ogromny sukces na festiwalu w Cannes.
Agentka aktora wydała na ten temat oświadczenie, w którym stwierdziła, że nie ma informacji, co poróżniło Craiga i Boyle’a, ale prawdą jest, że został poproszony przez reżysera o przygotowanie kilku scen, w których miał interpretować role czarnych charakterów, co zrobił z wielką przyjemnością.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Doda szykuje film o dziewczynach z Dubaju!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz