Doda nie ma własnego kąta?!Nie widać końca jej problemów. Doda (31 l.) właśnie rozstała się z ukochanym Emilem Haidarem (34 l.). Miał być huczny ślub z biznesmenem syryjskiego pochodzenia, ale zamiast weseliska gwiazda musi pakować manatki i wyprowadzać się od byłego chłopaka. Dokąd? W Warszawie nie ma gdzie mieszkać, pozostaje więc powrót do rodzinnego Ciechanowa.

“Moja ścieżka życia, którą dzieliłam z Emilem, dobiegła końca (…). Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć byłemu narzeczonemu zdrowia, rozwiązania problemów i wytrwałości w pokonywaniu własnych słabości” – napisała w internecie Doda. W ten sposób zakończyła trwający ponad rok burzliwy romans. Wraz z końcem romansu artystka traci swoje miejsce zamieszkania.

- Emil dogadał się z Dodą, aby po rozstaniu mogła jeszcze pomieszkać i trzymać u niego wszystkie rzeczy, póki nie znajdzie sobie nowego mieszkania. Ale ma problem, bo nie ma gdzie się wyprowadzić – mówi nam znajomy pary.

Okazuje się, że ekskluzywne mieszkanie na warszawskim Białym Kamieniu nie jest jej. Właściciele apartamentu, który latami wynajmowała, nie godzą się na jej powrót. Skonfliktowana z większością postaci rodzimego show-biznesu Doda nie może również dłużej liczyć na pomieszkiwanie u kogoś kątem. Pozostaje jej więc rodzinny dom w Ciechanowie, tym bardziej że i tak miała tam na jakiś czas się przeprowadzić.

- Chciała spędzać więcej czasu z mamą, która wróciła do zdrowia, oraz z ojcem, którego przed świętami czeka operacja biodra. Musi pomóc mamie w opiece nad nim. Po operacji nie będzie mógł chodzić – zdradza nam osoba z otoczenia gwiazdy.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Doda nie ma własnego kąta?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz