Doda mówi o wyroku sądu w sprawie pobicia Agnieszki SzulimWraca konflikt Dody z Agnieszką Szulim (obecnie Woźniak-Starak). Sąd I instancji uniewinnił piosenkarkę w sprawie rzekomego pobicia dziennikarki. Rabczewska nie kryje swojej radości. Doda umieściła na Facebooku wymowny wpis.

Agnieszka Szulim przegrała w sądzie z Dodą. Chodzi o sprawę z 2014 roku. To właśnie wtedy doszło do słownej utarczki między dziennikarką a piosenkarką w toalecie podczas gali “Niegrzeczni 2014″. Agnieszka Woźniak-Starak (dawniej Szulim) po zajściu umieściła w internecie zdjęcia podrapanej twarzy. Zbulwersowana dziennikarka postanowiła złożyć pozew przeciwko Rabczewskiej o naruszenie nietykalności cielesnej. Sprawa zakończyła się dopiero teraz. Sąd Okręgowy uchylił wyrok Sądu I Instancji wobec znikomej społecznej szkodliwości czynu i uniewinnił Dodę.

Zadowolona i szczęśliwa Doda pochwaliła się wyrokiem sądu na swoim Facebooku. Swój komentarz na temat sprawy ozdobiła zdjęciem z napisem “Szczerość to drogi dar, więc nie oczekuj jej, od tanich ludzi”. Na razie Agnieszka Woźniak-Szulim nie odpowiedziała na tę drobną złośliwość ze strony piosenkarki.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Doda mówi o wyroku sądu w sprawie pobicia Agnieszki Szulim

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz