Doda ma nowego faceta! Spotyka się z producentem filmowymKilka dni temu, pomiędzy wyznaniami, że miłość to wielkie cierpienie i że czas przerzucić się na związki z kobietami, Doda wybrała się do centrum handlowego w towarzystwie nowego mężczyzny. To podobno znów coś poważnego. Jak donosi Fakt, wybrankiem Rabczewskiej jest 39-letni producent filmowy Emil Stępień, od lat współpracujący z Patrykiem Vegą. Wyprodukował Pitbulla. Nowe porządki i Służby specjalne. Z Dodą poznali się na planie filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety, do którego nagrywała piosenkę. Przy okazji zgadało się o talencie aktorskim piosenkarki i tym, że chętnie sprawdziłaby się w filmie.

Stępień obiecał, że znajdzie dla niej rolę w kolejnej części Pitbulla. Jak donosi Fakt, nowy chłopak Dody może pochwalić się zasobnym portfelem, czyli spełnia przynajmniej połowę wymagań artystki. Na temat jego penisa nic jeszcze nie wiadomo. Podobno para spotyka się od kilku miesięcy i jest to związek oparty na przyjaźni.

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia – ujawnia informator Faktu. Początkowo spotykali się jak zwykli kumple. W końcu jednak on zaczął ją podrywać i wtedy między nimi zaiskrzyło.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Doda ma nowego faceta! Spotyka się z producentem filmowym

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz