Doda lansuje się w Paryżu!Doda nigdy nie ukrywała, że polski show-biznes wydaje je się zbyt ciasny. Kilka dni temu gwiazda wyruszyła na podbój Paryża. Co prawda na razie Francuzi nie zobaczą jej gorących koncertów, jednak seksowna Polka już wzbudza tam niemałą sensację.

Rabczewska wybrała się na pokazy Haute Couture, gdzie zadała szyku w seksownych kreacjach m.in. od polskiej projektantki Agnieszki Maciejak oraz włoskiej marki Emilio Pucci. Zaskoczyła także wyborem biżuterii. Z kolczykiem w nosie nie widzieliśmy jej chyba jeszcze nigdy. Obok Dody w tak seksownym wydaniu nie da się przejść obojętnie. Nic dziwnego, że goście paryskich pokazów wstrzymali oddech.

Każdy dzień spędzony w błysku fleszy wśród ludzi mody i towarzyskiej śmietanki świata rozrywki Doda skrupulatnie relacjonuje na Instagramie. Pochwaliła się miedzy innymi zdjęciami Umy Thurman i Rity Ory. Zdradziła również, że wypatrzyła sobie wymarzoną suknię ślubną. Czyżby po głośnym rozstaniu z Emilem Haidarem znów snuła matrymonialne plany?
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Doda lansuje się w Paryżu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz