Doda komentuje swoje zatrzymanieDoda gościła w ostatnim odcinku programu “Gwiazdy Cejrowskiego”. Redaktor naczelny Plejady, Marcin Cejrowski, wrócił w rozmowie z wokalistką do sytuacji sprzed kilku miesięcy, kiedy to została zatrzymana przez prokuraturę. Co powiedziała?

W listopadzie minionego roku niemalże cała Polska wstrzymała oddech. “Wokalistka Dorota R. została zatrzymana przez prokuraturę” – takie nagłówki zaczęły pojawiać się w mediach. Rzeczywiście, Doda została doprowadzona do Prokuratury Okręgowej w Warszawie w celu przesłuchania. Tego samego dnia z uśmiechem na twarzy opuściła niezbyt dobrze kojarzący się budynek.

W “Gwiazdach Cejrowskiego” opisała przebieg tamtych zdarzeń. – Nikt nie walił mi w kominiarkach to drzwi. To tak nie wygląda. Nie byłam zatrzymana, nie byłam w więzieniu, nie byłam też w areszcie, po prostu poszłam na przesłuchanie do pani prokurator. Widocznie potrzebna była taka szopka. Nie wiem, komu. Ktoś musiał powiadomić kogoś dokładnie, gdzie mieszkam i dokładnie o której godzinie rano będzie ktoś pod moimi drzwiami – powiedziała.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Doda komentuje swoje zatrzymanie

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz