Dlaczego znani faceci malują sobie jeden palec?Zac Efron, Chris Hemsworth, Liam Hemsworth – wszyscy malują sobie jeden paznokieć – dlaczego?

Internet zalała fala gwiazdorów z pomalowanym jednym paznokciem i wszyscy zastanawiają się, jaki jest tego cel? Okazuje się, że panowie zdecydowali się na ten niewielki zabieg w szczytnym celu!

Inicjatorem całej akcji jest założyciel agencji YGAP – organizacji non-profit zajmująca się walką z ubóstwem na świecie. Do akcji o nazwie “polished man” zainspirowało go niezwykłe spotkanie z dziewczynką, która pochodzi z Kambodży, i która przez wiele lat swojego życia była ofiarą przemocy psychicznej, fizycznej i seksualnej. Podczas niezwykle przejmującej i osobistej rozmowy, dziewczynka pomalowała mu jeden paznokieć na swój ulubiony kolor, co stało się symbolem zaplanowanej przez organizację akcji.

Elliot Costello, czyli założyciel agencji od czasu tej rozmowy, postanowił codziennie malować jeden paznokieć na znak sprzeciwu wobec wykorzystywania małoletnich dzieci.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Dlaczego znani faceci malują sobie jeden palec?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz