Dlaczego Meghan Markle znika z mediów społecznościowych?!Meghan Markle oficjalnie żegna się ze swoimi fanami w internecie! Narzeczona księcia Harry’ego skasowała swoje wszystkie profile w serwisach społecznościowych. Czy ma to coś wspólnego ze zbliżającym się ślubem?

Meghan Markle usunęła Facebooka. Profile narzeczonej księcia Harry’ego na Instagramie i Twitterze to także już historia, bowiem przyszła księżna skasowała swoje wszystkie konta w serwisach społecznościowych. O decyzji Meghan Markle poinformowali jej fanów przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej. Pałac Kensington zdradza, że była aktorka znana m.in. z serialu “W garniturach” (oryg. “Suits”) jest wdzięczna wszystkim, którzy przez lata śledzili jej konta w mediach społecznościowych, i podaje, że oficjalną przyczyną ich zamknięcia jest fakt, że i tak nie korzystała z nich już od dłuższego czasu.

Nie jest wielkim odkryciem, że decyzja Meghan Markle o usunięciu swoich profilów w social media zbiega się w czasie ze zbliżającą się wielkimi krokami zmianą jej statusu, czyli oficjalnym dołączeniem do rodziny królewskiej. Przypomnijmy, że nastąpi to już w maju tego roku poprzez jej ślub z młodszym synem księżnej Diany. Po ceremonii ślubnej Meghan Markle będzie podlegać Pałacowi Kensington i posty w jej imieniu będą publikowane przez oddelegowany do tego personel komunikacyjny.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Dlaczego Meghan Markle znika z mediów społecznościowych?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz