Dlaczego Meghan Markle tak bardzo schudła?Meghan Markle i książę Harry wezmą ślub już 19 maja. Tymczasem Markle coraz bardziej traci na wadze. Podobno spadła na nią ogromna presja i coraz gorzej sobie z nią radzi. Mamy nowe zdjęcia Meghan Markle z Londynu. Rzeczywiście wydaje się bardzo szczupła. Nie sądzicie?

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego odbędzie się już 19 maja. Ale już teraz Markle jest bohaterką czasopism i portali plotkarskich. Analizowane jest wszystko – to, jak wygląda, jak się zachowuję, co mówi, jak się porusza, jakie kreacje nosi, a także to, ile Meghan waży. Zagraniczne media zaczęły spekulować, że Markle chyba mocno się stresuje królewskim ślubem, bo ostatnio mocno schudła. Rzeczywiście, na nowych zdjęciach Meghan, prosto z Londynu, przyszła żona księcia Harry’ego wydaje się bardzo szczupła. Zdaniem niektórych, zaczyna coraz bardziej przypominać Angelinę Jolie.

Podobnie się ubiera – stosownie, elegancko i minimalistycznie, a teraz ma też podobną figurę. Markle jest wysoka i bardzo szczupła, prezentuje się z wielką klasą. Bez wątpienia świadomość, że wkrótce wejdzie oficjalnie do brytyjskiej rodziny królewskiej, bardzo stresuje Meghan. Tym bardziej, że od momentu zaręczyn z księciem Harrym jest ona pod nieprzerwanym ostrzałem mediów. Zresztą nie tylko ona – prasa interesuje się całą rodziną, a nawet przyjaciółmi Markle. Chociaż aktorka była przyzwyczajona do zainteresowania ze strony mediów – w końcu zagrała w popularnym serialu “Suits” – to jednak chyba nie spodziewała się, że stanie się ono aż tak ogromne! Przypomnijmy, że przed ślubem z księciem Williamem Kate Middleton także mocno schudła. Wielokrotnie posądzano ją nawet o anoreksję. Czy podobnie będzie z Meghan…?
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Dlaczego Meghan Markle tak bardzo schudła?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz