Dlaczego księżna Meghan płakała na Wimbledonie?Zdjęcia Meghan (36 l.) na Wimbledonie obiegły sieć. Ale czy widzieliście już nagranie z księżną w roli głównej? Uwieczniono na nim niecodzienną sytuację. Żona księcia Harry’ego dała upust swoim emocjom i… popłynęły jej łzy! Członkowie rodziny królewskiej – książęta Cambridge i książęta Sussex – kibicowali z trybun podczas tegorocznego Wimbledonu. Ich zdjęcia obiegły sieć.

Z zainteresowaniem spotkały się przede wszystkim fotki Kate i Meghan, które na jednym z meczów zasiadły obok siebie i wymieniały się uwagami. Czyżby tym samym chciały zdementować spekulacje, jakoby nie darzyły się sympatią?

Z jeszcze większym zaciekawieniem fani żony księcia Harry’ego obejrzeli nagranie z Meghan w roli głównej. Widać na nim płaczącą księżną! Nie mogła powstrzymać łez po przegranej Sereny Williams z Angelique Kerber. Panie zmierzyły się w finale, lecz to ta druga wyszła z tego starcia zwycięsko.

Meghan bardzo to przeżyła, bowiem ona i Serena przyjaźnią się. Zresztą tenisistka była gościem na jej ślubie z Harrym.

Widok płaczącej księżnej nie należy do codzienności. Członkowie rodziny królewskiej raczej unikają publicznego okazywania tak dużych emocji.
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Dlaczego księżna Meghan płakała na Wimbledonie?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz