Dlaczego księżna Kate nie zdejmuje płaszcza w miejscach publicznych?Zauważyliście, że księżna Kate, gdy się pojawia publicznie w płaszczu, jest w nim podczas całego spotkania i nie zdejmuje go nawet na chwilę? Dlaczego? Bo nie może. W brytyjskiej rodzinie królewskiej nie brakuje zadziwiających zasad. Jedną z nich jest fakt, że kobiety z tej właśnie rodziny nie mogą zdejmować płaszcza w miejscach publicznych. Wytłumaczenie jest kuriozalne.

Księżna Kate wiele razy na oficjalnych spotkaniach pojawiała się w płaszczu. Bez względu na to, czy była w pomieszczeniu czy na zewnątrz, nie zdejmowała go nawet na chwilę. Nie odważyła się też nigdy na odpięcie chociażby jednego guzika. Okazuje się, że według królewskiej etykiety, publiczne rozbieranie się jest nierozsądne. Nawet, jeśli chodzi o zdejmowanie okrycia wierzchniego. Kobiety, które są w rodzinie królewskiej, lub niebawem do niej dołączą mogą zdjąć płaszcz jedynie wtedy, kiedy w pobliżu nie ma aparatu fotograficznego.

To tylko jedna z dziwnych zasad, których musi przestrzegać brytyjska rodzina królewska. Dodatkowo, następcy brytyjskiego tronu powinni wybierać osobne środki transportu, a kobiety mają zakaz malowania paznokci na czerwono. Wygląda na to, że życie w pałacu nie należy do najłatwiejszych.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Dlaczego księżna Kate nie zdejmuje płaszcza w miejscach publicznych?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz