Dlaczego Khloe Kardashian nic nie je?!Celebrytka szczerze o swoim dzieciństwie. Trudno nam uwierzyć, że ktokolwiek, kto miał szczęście urodzić się w rodzinie Kardashianów może mieć jakiś problem ze swoim wyglądem, zwłaszcza Khloé: Ostatnio jednak, w rozmowie z magazynem People, opowiedziała o tym, jak czuła się dorastając z zupełnie inną budową ciała niż ta, którą szczyciły się jej siostry. “Byłam pulchnym dzieckiem”, powiedziała. “Wiedziałam, że nie wyglądam jak moje siostry, nie miałam takiej figury, ale nie sądziłam, że to źle. Miałam kochających rodziców, którzy dbali o to, żebym zawsze czuła się piękna, nigdy nie miałam co do tego wątpliwości.”

Sytuacja zmieniła się, kiedy jej rodzina znalazła się w centrum uwagi w związku z programem Keeping Up With the Kardashians, a widzowie określali Khloe jako grubą, śmieszną siostrę, chociaż wtedy też myślała, że jest w dobrej formie, a charakterystyka nie do końca odpowiada rzeczywistości. “Prawie pozwoliłam, żeby te opinie mną zawładnęły. Nie byłam gruba, ani otyła… Ale pozwoliłabym, żeby społeczeństwo wmówiło mi, że jestem”, powiedziała w wywiadzie.

Obecnie Khloé​ znalazła sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów i bardzo dużo czasu poświęca na fitness. Straciła już 40 funtów i pokochała swoje ciało.

“Nie wierzę, że jeden rozmiar będzie pasował wszystkim. Dopóki mogę spać spokojnie, jest dobrze. Nie dopasuje się do oczekiwań wszystkich.”
Żródło info i foto: cosmopolitan.pl
lg share en Dlaczego Khloe Kardashian nic nie je?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz