Dlaczego Calvin Harris rzucił Taylor Swift?!Jeden z najgorętszych związków amerykańskiego showbiznesu przeszedł do historii. Taylor Swift i Calvin Harris rozstali się po 15 miesiącach znajomości. Media donoszą, że z inicjatywy didżeja. O co poszło?

Calvin Harris i Taylor Swift byli parą od marca 2015 roku. Wydawało się, że wokalistka, której serce było w przeszłości wielokrotnie łamane (o czym później mogliśmy posłuchać w jej piosenkach), wreszcie znalazła tego jedynego. Na zdjęciach paparazzi wyglądali na bardzo zakochanych, Taylor zabierała chłopaka na wielkie gale, a zdjęcie z ich wspólnych wakacji trafiło do dziesięciu najpopularniejszych na Instagramie w 2015.

Święta Bożego Narodzenia brytyjski didżej spędził z Taylor i jej rodzicami, w marcu świętowali rocznicę związku na egzotycznych wakacjach, a w kwietniu wokalistka dziękowała chłopakowi odbierając nagrodę na gali iHeartRadio Music Awards. W tym samym miesiącu, w jednym z wywiadów, nazwała związek z Harrisem “magicznym”.

Wszystko wskazuje na to, że trochę inaczej sprawy widział didżej. W środę magazyn “People” podał informację, że to już koniec.

Calvin nie był zaangażowany w ten związek tak mocno jak Taylor. W ostatnich miesiącach zaczął powoli tracić zainteresowanie – twierdzi źródło portalu Eonline.com.

Magazyn “People” zapewnia, że w rozstanie nie były zaangażowane osoby trzecie, nie doprowadziła tez do niego żadna wielka awantura.

Nie było żadnej dramy. Rzeczy czasami po prostu nie wychodzą. Nikt nikogo nie zdradził – czytamy.

Wokalistka i didżej nie odnieśli się jeszcze do medialnych doniesień. O tym, jak Taylor znosi kolejne porzucenie, dowiadujemy się od jej znajomych.

Teraz czuje się już Ok, ale na początku była bardzo zasmucona – donosi źródło US Weekly.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Dlaczego Calvin Harris rzucił Taylor Swift?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz