Dlaczego Bella Hadid była wkurzona na Jessicę Mercedes?Jessica Mercedes chyba właśnie dołączyła do grona elitarnych blogerek modowych, które zajmują się modą tak na poważnie. Dziewczyna przebywa aktualnie w Paryżu, gdzie zalicza po kolei wszystkie najważniejsze pokazy mody. Miała okazje podziwiać już m.in. najnowszą kolekcję od Stelli McCartney, Celine, Isabel Marant czy Givenchy.

Okazuje się, że na ostatnim wymienionym show Mercedes nieco podpadła pewnej znanej modelce. Wszystko przez video. Jessica zwróciła uwagę na minę, którą zrobiła siostra Gigi Hadid, Bella. Blogerka stwierdziła, że modelka wyglądała, jakby była w wielkim szoku. Myślała, że była ona zniesmaczona tym, że pokaz się jeszcze nie skończył, a zgromadzeni na nim ludzie zaczęli wychodzić.

Wściekła Bella skomentowała video Mercedes, zostawiła aż dwa komentarze. W pierwszym stwierdziła, że to wszystko przez to, że jej koleżanka właśnie zasłabła, a w drugim, że to jest właśnie to, co większość ludzi nazywa emocjami. Jessica szybko odpisała modelce, że nie miała o tym pojęcia i jest jej bardzo przykro.
Żródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Dlaczego Bella Hadid była wkurzona na Jessicę Mercedes?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz