Diane Kruger chudnie przez rozstanie?!Przez wiele lat uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w Hollywood. Diane Kruger (39 l.) podkreślała, że nie potrzebuje “papierka”, który wiązałby ją z Joshuą Jacksonem (37 l.). Uważała, że jeśli związek ma przetrwać, to przetrwa bez względu na to, czy ją i jej partnera połączy ślub.

Nie udało się. Po 10 latach para rozstała się. Rzecznik pary wystosował oficjalną formułkę, w której zapewnił, że byli partnerzy pozostają nadal w dobrych stosunkach. O kryzysie plotkowano od wielu miesięcy. Diane i Joshua robili sobie nawet sceny na ulicy. Widać było, że w związku mocno iskrzy, tym razem w negatywnym znaczeniu tego słowa.

Kilkanaście dni po tym, jak ogłosili, że się rozstają, paparazzi spotkali Diane w restauracji. Aktorka siedziała z mężczyzną – zapewne rozmawiali o sprawach zawodowych. Kiedy Diane wstała i wyszła na ulicę, fotoreporterzy zrobili jej kilka fotek. Zawsze szczupła, teraz wygląda naprawdę mizernie. Mamy nadzieję, że to nie wina złamanego serca i problemów osobistych. Czekamy na powrót gwiazdy w pełnej formie.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Diane Kruger chudnie przez rozstanie?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz