Deynn traci fanów i kontrakty!Minął ledwie jeden dzień od ujawnienia przez siostrę Deynn szokujących faktów z okresu swojego pobytu w Warszawie, a Marita już może odczuć bolesne konsekwencje całej afery.

Okazuje się, że sprawa odbiła się na tyle głośnym echem, że w końcu dotarła do firm, które kiedyś zdecydowały się na współpracuję z “fit-celebrytką”.

To smutne, że markom wcześniej nie przeszkadzało wulgarne zachowanie Marity i dopiero wyznania jej siostry zmusiły marketingowców do zaniechania współpracy. Mimo to lepiej późno niż wcale.

Na zrezygnowanie z usług Deynn pierwsza zdecydowała się Perfumeria Ness. Na firmowym Instagramie możemy zobaczyć krótką notkę o “zawieszeniu współpracy”. Firma nie chce komentować sprawy, ale można się tylko domyślić, że zawieszenie związane jest z notatką, którą zamieściła w środę Klaudia Surma.

Kolejną firmą, która poinformowała o zakończeniu współpracy z “influencerką” jest WOMEN’S BEST, marka specjalizująca się w produktach fit.

Jest nam niezmiernie przykro, że nasza była ambasadorka Marita Surma (DEYNN) zdecydowanie zawiodła w reprezentowaniu naszej firmy. W związku z tym chcemy ogłosić, że Marita nie jest już ambasadorką Women’s Best oraz nie reprezentuje już naszej firmy w żaden sposób. Życzymy Maricie wszystkiego dobrego, lecz uważamy, że jej zachowanie nie jest już zgodne z naszą wizją i celami – czytamy na oficjalnym profilu marki na Instagramie.

Wiele wskazuje na to, że presji nie wytrzymał też dotychczasowy menedżer Marity. Jego nazwisko zniknęło z opisu na instagramowym profilu Deynn.

Od Marity odwracają się nie tylko marki i agent, ale co bardziej bolesne, fani. Przeanalizowaliśmy ruch na jej koncie za pomocą specjalnej aplikacji i okazało się, że Deynn straciła od czwartku prawie 7 tys. obserwujących na Instagramie. A to dopiero początek… Na polskim twitterze jednym z najpopularniejszych hashtagów jest #DeynnIsOverParty, pod którym internauci komentują aferę. Większość komentujących przychyla się do wersji Klaudii.

Przypomnijmy, że sama zainteresowana nie chce odnieść się do zarzutów siostry.

Wygadany zazwyczaj Daniel również milczy.

Jak myślicie, czy marki w końcu zaczną sprawdzać, z kim tak naprawdę nawiązują współpracę?
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Deynn traci fanów i kontrakty!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz