Deynn i Majewski pokazali nowe mieszkanie!Deynn, czyli Marita Surma i Daniel Majewski już na dobre powrócili do mediów społecznościowych. Po tym jak pochwalili się, że przez czas swojej nieobecności w show-biznesie, postanowili wziąć ślub, pokazali jak teraz mieszkają w Stanach Zjednoczonych.

“Fit-para” stara się jak tylko może, by na nowo wzbudzić zainteresowanie fanów, po swojej wpadce z kłótnią z rodziną Deynn, która ujrzała światło dzienne na początku 2018 roku. Po tygodniach milczenia powrócili z wiadomością, że wzięli ślub i wyjechali do USA. Nie było wiadomo, czy para odwiedziła Stany w celach turystycznych i jest to ich podróż poślubna, czy może jednak zamierzają tam pozostać na dłużej.

Teraz wszystko wskazuje na to, że do Polski nie wrócą tak szybko i spróbują szczęścia w Los Angeles, gdzie właśnie wynajęli mieszkanie. Pamiętając luksusowy apartament w Warszawie ich nowe gniazdko jest dość…biedne.

Na profilu Daniela pojawiło się zdjęcie z ich lokum, z którego roztacza się piękny widok, lecz małżeństwo musi spać na podłodze, bo brakuje im łóżka.

Celebryci pokazali na razie tylko właśnie “sypialnie” i balkon, a prośby fanów o pokazanie reszty mieszkania zbywają milczenie. Prawdopodobnie nie mają czym się jeszcze pochwalić.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Deynn i Majewski pokazali nowe mieszkanie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz