Demi Rose oskarżona o prostytucję!Tyga (26.), który jakiś czas temu rozstał się z Kylie Jenner (18 l.), szybko znalazł pocieszenie gdzie indziej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Demi Rose, czyli “nowa dziewczyna”, jest łudząco podobna do jego ex.

Co jednak może zastanawiać, to mało znany fakt z życia modelki. Otóż internauci szybko znaleźli jej prywatne zdjęcia… na jednej ze stron randkowych w Dubaju! Celebrytka całkowicie odcięła się od tych doniesień, twierdząc, że padła ofiarą ludzi, którzy wykorzystali jej zdjęcia z Instagrama.

Wytłumaczyła dziennikarzom z TMZ, że z racji tego, że brała udział w wielu sesjach zdjęciowych, to jej zdjęcia mogą widnieć na wielu portalach. W tym nawet takich o zabarwieniu erotycznym. Celebrytka twierdzi, że jest to po prostu nie do uniknięcia.

Wyznała przy tym, że nigdy nie robiła niczego, pod czym by się nie podpisała. Wszystkie zarzuty o prostytucję mają być zatem bezpodstawne. Dodatkowo modelka przestrzegła młode modelki, które dopiero raczkują w tym biznesie, że takie sytuacje mogą zdarzyć się również w ich karierze.

Według niej trzeba być bardzo odpornym na tego typu insynuacje, a jeśli to możliwe – to należy walczyć o swoje prawa w sądzie. Co najlepsze Kylie Jenner nie chce komentować poczynań swojego byłego. Teraz gdy znalazła “ukojenie” u boku rapera PartyNextDoor chce za wszelką cenę zamknąć ten etap swojego życia.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Demi Rose oskarżona o prostytucję!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz