Demi Moore wylądowała w psychiatryku!Związek Demi Moore z Ashtonem Kutcherem był jednym z najgłośniejszych w Hollywood. Gdy w 2003 roku gwiazda związała się z młodszym o 15 lat, początkującym aktorem, nikt nie wróżył im powodzenia. Okazało się jednak, że związek przetrwał aż 8 lat, a w 2005 roku para zdecydowała się na ślub. Po jakimś czasie, na światło dzienne zaczęły wychodzić zdrady Kutchera. Pojawiły się nawet plotki, że Demi, aby utrzymać chłopaka przy sobie, decydowała się na seks w trójkątach. Zaprowadziła go również na terapię. To jednak nie pomogło. Aktorzy ostatecznie rozstali się w 2011 roku. Wkrótce na jaw wyszedł romans Kutchera z Milą Kunis.

Od tamtej pory problemy psychiczne Demi, które miała już wcześniej, pogłębiły się. Aktorka obwiniała się za rozpad związku. W wywiadzie dla Harper’s Bazaar ujawniła, że przyczyną rozstania była jej anoreksja.

W przeszłości walczyłam z nadwagą i miałam obsesję na punkcie odchudzania. Panicznie bałam się, że zostanę porzucona. Bałam się, że nie nadaję się do miłości. Nie można mnie kochać i nie zasługuję na uczucie – wyznała.

Gdy okazało się, że Mila Kunis spodziewa się dziecka, Demi załamała się. Sama przez wiele lat bezskutecznie próbowała zajść w ciążę z Ashtonem. Zrobiła wszystko, aby zajść w ciążę. Jej ciało przeszło prawdziwe piekło. Ona jest przekonana, że gdyby urodziła mu dziecko, nigdy by się nie rozstali – mówi informator magazynu Star. Ostatnie wieści na temat drugiej ciąży Kunis pogłębiły depresję Demi. Informator In Touch twierdzi, że nieustannie wydzwaniała do Ashtona.

Demi jest bardzo samotna. Nigdy nie poradziła sobie z rozwodem i nie potrafiła zrezygnować z Ashtona. Kiedy usłyszała, ze będzie miał drugie dziecko z nową partnerką, totalnie zapadła się w sobie – mówi źródło.

54-latka trafiła na oddział zamkniętej kliniki psychiatrycznej w Kalifornii. To nie pierwsze jej leczenie. 4 lata temu poddawana była terapii po zatruciu narkotykami.

Nieoficjalnie mówi się, że ważąca 48 kilogramów aktorka przeszła w ostatnich dniach zawał, a jej ciało jest skrajnie wycieńczone.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Demi Moore wylądowała w psychiatryku!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz