Dawid Podsiadło będzie nowym królem TVN?!Przedwczoraj miał premierę nowy program “Roast Kuby Wojewódzkiego”. Stacja długo zastanawiała się nad emisją programu ze względu na niewybrakowany humor gości. Roast to forma polegająca na niewybrednych żartach na temat pewnej osoby. Największą popularność po wczorajszym występie zyskał ..Dawid Podsiadło! Piosenkarz nie silił się na ostre komentarze, ale oparł swoje żarty na własnych przywarach, czyli na nieśmiałości wycofanej postawie.

Żarty Dawida Podsiadło rozbawiły publiczność do łez. Muzyk postarał się powiedzieć parę słów na temat każdego z gości, zaczynając od Piotra Kędzierskiego, aż dotarł do samego gospodarza programu.

Korzystając z okazji, chciałbym w imieniu milionów Polaków, Pana Kubę Wojewódzkiego obrazić. Ja pana bardzo szanuję i à propos szacunku: nie mogę przyjść na to wesele, co mnie pan zaprosił. Będę wtedy grał… w playstation jedynkę. Pan kocha te wszystkie samochody, te auta. Pan nawet jest teraz na aucie… Miałem dopowiedzieć, że zawodowym, ale widzę, że poszło. No i mamy wiele wspólnego. Obaj jesteśmy przed sześćdziesiątką… I chciałbym, żeby mimo tej sympatii, którą tutaj wyrażamy, nie pomyślał, że to koniec drogi. Pan jest dopiero albo aż królem TVNu. Ale jest ktoś większy niż król i to jest pan Miszczak. A to pan jest takim vice-królem.- powiedział o Kubie Wojewódzkim.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Dawid Podsiadło będzie nowym królem TVN?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz