Dawid Ogrodnik i Marta Nieradkiewicz są razem!Dawid Ogrodnik na długo wyczekiwanej premierze “Ostatniej rodziny” pojawił się z partnerką, Martą Nieradkiewicz. Para rzadko pojawia się publicznie. Dawid Ogrodnik wciela się w jedną z głównych postaci w filmie “Ostatnia rodzina”, syna Zdzisława Beksińskiego i prezentera radiowego, Tomasza. Zazwyczaj aktor pojawia się sam, ale tym razem postanowił przyjść z partnerką, Martą Nieradkiewicz. Nic więc dziwnego, że jego przyjście na premierę wzbudziło tak duże zainteresowanie.

Para stroni od blasku fleszy. Oboje wolą skupiać się na swojej pracy, niż na brylowaniu na salonach, jednak na najważniejszych wydarzeniach można ich zobaczyć razem. Pierwszy raz oficjalnie pokazali się na rozdaniu Paszportów Polityki w 2014 roku.

Marta Nieradkiewicz jest o dwa lata starsza od Ogrodnika i również zajmuje się aktorstwem. Ostatnio zagrała jedną z głównych ról w głośnym filmie “Zjednoczone stany miłości” i “Kamperze”. Podobnie jak ukochany, uczęszczała do krakowskiej szkoły Lart studiO, przygotowującej młodych aktorów do zdania egzaminów do szkół teatralnych. Jednak nie tam, a w Opolu zeszły się ich drogi. Poznali się w jednym z tamtejszych teatrów, gdzie razem występowali w spektaklu “Bracia i siostry”.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Dawid Ogrodnik i Marta Nieradkiewicz są razem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz