Dariusz K. opuścił areszt, ale zostawiła go żona!Były mąż Edyty Górniak musi walczyć o swoje życie nie tylko przed sądem. W życiu prywatnym Dariuszowi K. (40 l.) wszystko się sypie. Nie ma domu i musi mieszkać u swoich rodziców. Jego syn Allanek (12 l.) razem z matką przeniósł się do USA, szybko go więc nie zobaczy. Na dodatek jego obecna żona Iza (30 l.) postanowiła go porzucić i również nie pozwala mu się widywać z córeczką Leą (5 l.).

Wypadek, do którego doprowadził muzyk, całkowicie zniszczył mu życie. Ponad 2 lata temu zabił na pasach kobietę, prowadząc pod wpływem narkotyków. W jeden dzień stracił niemal wszystko. Ale ona, modelka Iza Adamczyk, trwała przy nim. Odwiedzała w areszcie, tam też wzięła z nim ślub. Jednak dziś i ten związek legł w gruzach.

Kiedy Dariusz K. wyszedł z więzienia, ona była widywana już z innym. Mało tego – właśnie wystawiła na sprzedaż swoją suknię ślubną. Bo po skromnej więziennej uroczystości oboje mieli zrobić wielką imprezę, kiedy muzyk wyjdzie zza krat. “Piękną suknię ślubną sprzedam w dobrej cenie, zakładana tylko do przymiarek, kupiona przez pomyłkę” – napisała Iza w internecie obok zdjęć kreacji. Po jej komentarzach widać, że z tego związku zostało już tylko wspomnienie. “Starych sukienek i byłych facetów się nie ogląda, tak samo jak starych bajek, bo nawet największe mity padają” – napisała modelka.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Dariusz K. opuścił areszt, ale zostawiła go żona!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz