Dariusz K. jednak wymiga się od więzienia?!Wydawać się może, że trzy i pół roku to wystarczający czas, by osadzić Dariusza K. (41 l.) w więzieniu za spowodowanie śmiertelnego wypadku po kokainie. A jednak nie! Bo choć sąd kilka dni temu odrzucił wniosek obrońców celebryty, którzy prosili o odroczenie kary, to K. będzie mógł cieszyć się wolnością nawet przez następne kilka miesięcy. Jak to możliwe?!

Okazuje się, że prawo daje byłemu mężowi Edyty Górniak (45 l.) dwie drogi, by wciąż grać na zwłokę. Po pierwsze muzyk może złożyć zażalenie od odrzuconego 28 listopada wniosku o odroczenie więzienia. – Wtedy sprawa wróci pod obrady sądu i będzie ciągnęła się dalej – mówi nasz informator.

W drugim wariancie pełnomocnicy Dariusza K. mogą wnioskować o rozpatrzenie nowych, nieznanych wcześniej okoliczności, przez które skazany nie może odbyć kary. – To może być na przykład nagły wypadek. Takie wymigiwanie się od wyroku teoretycznie mogłoby trwać w nieskończoność – uważa spec od prawa.

Pozostaje liczyć, ze taka zabawa w kotka i myszkę będzie miała kiedyś swój kres. – Kiedy kolejne wnioski obrońców Dariusza K. wydadzą się sądowi przesadą, wydany zostanie natychmiastowy nakaz zatrzymania skazanego i doprowadzenia go do zakładu karnego. Właśnie takiego scenariusza można spodziewać się na początku przyszłego roku – słyszymy.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Dariusz K. jednak wymiga się od więzienia?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz