Daniel Majewski odpiera zarzuty w kierunku Deynn!Daniel Majewski – narzeczony Deynn o której media nie przestają pisać od kilku dni z powodu skandalu jaki wywołał kontrowersyjny wpis jej młodszej siostry, wreszcie przerwał milczenie. Majewski, który w programie Kuby Wojewódzkiego, niemal nie dał Deynn dojść do słowa, kiedy wybuchnęła afera i wielki hejt w kierunku jego narzeczonej, konsekwentnie przez kilka dni milczał. Teraz postanowił przedstawić własną wersję wydarzeń? Jak było naprawdę między siostrami Surma?

Daniel Majewski odpowiedział na zarzuty siostry Deynn, Klaudii! Przypomnijmy szybko, o co w tym wszystkim chodzi. Młodsza siostra fit-blogerki pod wpływem nerwów napisała notkę na blogu, z której wynika m.in., że przeprowadzka sióstr Marity do Warszawy, gdzie ta obiecała im lepsze życie, miała być jedynie marketingowym zagraniem w celu ocieplenia wizerunku. W rzeczywistości było jednak zupełnie inaczej… Kiedy wpis rozszedł się po całym internecie, a sprawa została opisana we wszystkich mediach, Deynn i Majewski odczuli jej bardzo negatywne skutki. Fit para straciła wszystkie współprace, kontrakty reklamowe, a nawet managera. Po kilku dniach milczenia, Daniel Majewski w końcu postanowił przedstawić swoją wersję wydarzeń!

Deynn nadal nie skomentowała afery, którą wywołała jej młodsza siostra Klaudia. Zrobił to natomiast jej narzeczony, Daniel Majewski, który postanowił zdementować historię, którą przedstawiła mediom nastolatka. Zamieścił on na swoim Instagramie opis i screeny rozmów, dla potwierdzenia własnej wersji wydarzeń. Pisze m.in. o tym, że to Klaudia zachowywała się jak zbuntowana nastolatka, a Deynn i jej narzeczony starali się jej pomóc, stawiając kilka (zupełnie logicznych) warunków.

“W tym momencie, w którym nie mamy współprac, nie ma nam czego zazdrościć. Prosimy dać nam spokój. Znikamy wspólnie i więcej nie reagujemy na tego typu zaczepki. [...] Jak ktoś chce nas przeprosić nich to zrobi [...] zostawiając raz na zawsze nasze rodziny. Nawet nie macie pojęcia, do jakiego nieszczęścia mogliście doprowadzić” – pisze Daniel Majewski, narzeczony Deynn.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Daniel Majewski odpiera zarzuty w kierunku Deynn!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz