Czy Kylie Jenner jest piękna bez retuszu?!Jak mawiała moja babcia, nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba. Niemniej jakieś kanony estetyki, choć zmieniają się co dekadę, to jednak obowiązują i nie bez powodu o niektórych gwiazdach mówi się, że mają klasyczną, ponadczasową urodę.

Maja Strzeżek

Tyle że dzisiaj uroda jest coraz łatwiejsza do osiągnięcia. Wystarczy pielęgnacja anty-agingowa, pełna kosmetyczka (a jeszcze lepiej dwie) i dobry fryzjer, a w ekstremalnych przypadkach dobry skalpel. I być może właśnie przez tę „dostępność” bycie pięknym staje się nakazem czasów, warunkiem koniecznym, by gwiazda mogła zostać gwiazdą.

Wszystko to sprawia, że ja, zwykły człowiek (który oczywiście chce dobrze wyglądać, ale nie pod przymusem i nie za wszelką cenę), w gruncie rzeczy trochę tym kobietom współczuję, ponieważ wpadły w pułapkę nieskazitelności. Za każdym razem, kiedy przekraczają próg swojego domu, muszą być „zrobione”, bo paparazzi najwięcej kasy dostają za zdjęcia gwiazd przyłapanych bez makijażu i w porozciąganych ciuchach. A już kiedy gwiazdy pokazują się na imprezach czy uroczystościach, ilość kosmetyków zużytych do make-upu przekracza ludzkie pojęcie. No cóż, nie każdy może być Beatą Tyszkiewicz, Sophią Loren czy choćby Charlize Theron. A więc wyobraź sobie Kylie Jenner bez makijażu…
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Czy Kylie Jenner jest piękna bez retuszu?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz