Czy Edyta Herbuś pokazała za dużo?Edyta Herbuś lubi co jakiś czas zamieszczać w Internecie odważne zdjęcia, które prezentują jej sylwetkę. Tym razem poszła o krok dalej… Edyta Herbuś uchodzi za jedną z najbardziej seksownych osobistości w rodzimym show-biznesie. Od lat zachwyca idealną sylwetką oraz urodą. Nie brakuje głosów, że czas jest dla tancerki wyjątkowo łaskawy i na jej ciele nie widać niemal żadnych oznak starzenia.

Co jest receptą Edyty Herbuś na tak wspaniały wygląd? Sport, zdrowe odżywianie oraz praca, co wielokrotnie podkreślała w wywiadach. Gwiazda lubi to, co robi i nie boi się nowych wyzwań: rok temu głośno było o spektaklu Diwa, w którym zagrała jedną z głównych ról. Tancerka jest również niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Lubi komentować bieżące wydarzenia społeczne, zamieszcza zdjęcia z wakacji, jak również dzieli się z sympatykami przemyśleniami dotyczącymi życia i kariery.

Ostatnio kontrowersje wywołało zdjęcie, które Edyta Herbuś zamieściła na swoim Instagramie. Pozuje na nim w stroju kąpielowym, który odsłania intymne części jej ciała, szczególnie biust. Fani tancerki byli zachwyceni i nie szczędzili jej komplementów, jednak nie zabrakło głosów, że gwiazda odsłoniła za dużo.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Czy Edyta Herbuś pokazała za dużo?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz