Czesi są zachwyceni polską prezydentównąTrwa wizyta pary prezydenckiej w Czechach. Agata Duda pojawiła się obok męża w dwóch obłędnych stylizacjach. Pierwsza z nich była utrzymana w szmaragdowej zieleni, a druga cała różowa wyglądała bardzo dziewczęco i wiosennie. Ale to nie pierwsza dama zrobiła największe wrażenia na naszych sąsiadach. W gazetach najwięcej pisze się bowiem o Kindze Dudzie, która co prawda nie towarzyszyła rodzicom w delegacji, ale bardzo wpadła Czechom w oko.

Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przybyli do Czech. Para prezydencka spotkała się w Pradze z Polonią i odwiedziła najpiękniejsze zabytki w stolicy naszych sąsiadów. W gazetach pojawiło się sporo wzmianek na ten temat. Dziennikarze nie piszą jednak tylko o samej wizycie, ale dogłębnie analizują biografię Dudów. W kilku artykułach pojawiły się też informacje o ich córce, Kindze.

Dziewczyna przestawiana jest jako 21-letnia studentka prawa, która bardzo pomogła swojemu ojcu podczas kampanii prezydenckiej. Na stronie popularnego czeskiego dziennika „Blesk” zamieszczono sporo zdjęć Kingi – i to nie tylko takich, na których towarzyszy swoim rodzicom. Wszystko wskazuje więc na to, że 21-latka bardzo przypadła naszym południowym sąsiadom.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Czesi są zachwyceni polską prezydentówną

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz