Cristiano Ronaldo pokazał urocze zdjęcie całej rodziny!Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez lubią dzielić się swoim szczęściem ze światem, a co za tym idzie para regularnie publikuje w sieci intymne sceny ze swojego domowego życia. Do tej pory jednak nie mieliśmy okazji podziwiać całej rodziny w komplecie. Hiszpańska modelka zrobiła świąteczny prezent fanom i w końcu pochwaliła się zdjęciem z piłkarzem i całą czwórką ich pociech! Tę fotkę trzeba zobaczyć!

Rodzina Cristiano Ronaldo powiększyła się ostatnio w ekspresowym tempie. Piłkarz Realu Madryt, który do tej pory wychowywał tylko jednego syna od nieznanej matki, w czerwcu dzięki kolejnej surogatce został ojcem bliźniąt, a już kilka miesięcy później jego partnerka Georgina Rodriguez urodziła ich pierwsze wspólne dziecko – córeczkę Alanę Martinę. W grudniu cała rodzina w komplecie w końcu zapozowała do wspólnego zdjęcia, które już teraz robi prawdziwą furorę na Instagramie hiszpańskiej piękności.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez w przeciwieństwie do wielu par z show-biznesu nie mają oporów przez publikowaniem w sieci zdjęć ukazujących kulisy ich prywatnego życia. Dzięki temu możemy podziwiać takie oto piękne obrazki jak ten poniżej.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Cristiano Ronaldo pokazał urocze zdjęcie całej rodziny!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz