Cristiano Ronaldo podał ciekawe dane dotyczące wymiarów swojego ciała!33-letni Cristiano Ronaldo pokazał własną kolekcję bielizny na sezon wiosna/lato. Sesja zrealizowana została w “warunkach domowych”.

“Bielizna jest niesamowicie intymna i chciałem zaprezentować tę kolekcję w najbardziej intymnym dla mnie środowisku – więc fotografowanie w domu było dla mnie naturalnym wyborem. Uwielbiam kampanię, którą stworzyliśmy. Podczas sesji mogłem naprawdę się zrelaksować, co myślę widać na zdjęciach” – mówi piłkarz.

Marka bielizny Ronaldo została wprowadzona na rynek w 2014 roku. Obecna kolekcja jest już dziewiątą sygnowaną nazwiskiem sportowca.

“Wybieram różne style w zależności od tego, jak się czuję każdego ranka, więc przy każdej kolekcji lubię projektować kontrastujące wzory i kolory, aby mieć pewność, że jest to opcja na każdą okazję” – tłumaczy.

Internauci w mediach społecznościowych nie kryją zaskoczenia… rozmiarem przyrodzenia Ronalda, sugerując w komentarzach sporą ingerencję grafika. “Musiał się naprawdę napracować” – piszą.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Cristiano Ronaldo podał ciekawe dane dotyczące wymiarów swojego ciała!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz