Córka Zbigniewa Wodeckiego zorganizuje festiwal ku czci ojcaZbigniew Wodecki (†67 l.) będzie miał swój festiwal! Córka zmarłego muzyka założyła fundację jego imienia taty i wraz z nią będzie organizować wielkie muzyczne święto ku jego pamięci. Fakt poznał szczegóły Wodecki Twist Festiwalu.

– Całe wydarzenie jest efektem inspiracji twórczością kompozytorską taty. Jednak jego muzyka będzie tylko jednym z elementów festiwalu – wyjaśnia Katarzyna Wodecka-Stubbs (44 l.), która została dyrektorem wydarzenia. W tej chwili organizatorzy dopinają program.

– Z uwagi na trwające rozmowy, nie możemy jeszcze zapowiadać udziału gości. Na pewno nastąpi to najpóźniej na początku marca. I z pewnością będzie w tym gronie wielu przyjaciół Zbigniewa Wodeckiego – dowiedzieliśmy się w Fundacji im. Zbigniewa Wodeckiego.

W komunikacje nam przesłanym czytamy też: “Misją festiwalu będzie prezentowanie różnorodnej twórczości, bo wymykanie się granicom i utartym szlakom było znakiem rozpoznawczym Zbigniewa Wodeckiego. W programie festiwalu znajdą się zarówno duże wydarzenia muzyczne, jak i kameralne koncerty, skupione wokół tego, co cenił najbardziej – wokół przyjaciół.”
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Córka Zbigniewa Wodeckiego zorganizuje festiwal ku czci ojca

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz