Córka Tadeusza Drozdy nago na scenie! Co na to tata?Ona chyba niczego się nie wstydzi. Córka Tadeusza Drozdy (69 l.) często rozbiera się na scenie i przed kamerą. Joanna Drozda (38 l.) zasłużyła nawet na miano najodważniejszej polskiej aktorki. Niestety, słynnemu satyrykowi tym razem nie jest do śmiechu. – Nie jestem entuzjastą. Nie ma sensu pisać, że lata goła po scenie – komentuje ojciec aktorki.

Joanna Drozda to wolna i wyzwolona artystka. Nieważne, czy występuje na scenie przed realną publicznością, czy przed kamerami – nie ma najmniejszego problemu z tym, by się rozebrać. Aktorka znana m.in. z serialu “Nad rozlewiskiem” czy “Na noże” ma na swoim koncie wyjątkowo odważne gołe sceny. W spektaklu “Madame Bovary” musiała obnażyć nie tylko biust, ale też łono, tarzając się po scenie. Jeszcze odważniej zaprezentowała się w filmie “Huba”, w którym, grając matkę, odsłoniła nabrzmiałe po porodzie piersi, a w scenie łazienkowej musiała w rozkroku golić włosy łonowe. Joannę w negliżu można było obejrzeć także w pięciu innych spektaklach. Jej ojciec nie jest zachwycony.

- Wiadomo, co córka robi. Reżyseruje, gra, pisze i tak dalej – mówi w rozmowie z “Super Expressem” Tadeusz Drozda. – Jak się na to zapatruję? Nie jestem entuzjastą, ale uważam, że jeżeli są takie środki wyrazu, to korzystać z nich można. Nie tylko ona w ten sposób robi. Nie ma sensu pisać o tym, bo co z tego – skomentował nam satyryk.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Córka Tadeusza Drozdy nago na scenie! Co na to tata?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz