Córka prezydenta Obamy poszła do pracy!Sasha Obama chce być jak normalna nastolatka, dlatego znalazła pracę na wakacje. Zatrudniła się w restauracji z owocami morza. Z tej strony jej nie znaliśmy.

Sasha Obama na co dzień mieszka w Białym Domu, gdzie jej każda zachcianka jest spełniana przez pracowników w oka mgnieniu. Jednak tego lata 15-latka postanowiła sprawdzić na własnej skórze, jak to jest obsługiwać innych i zatrudniła się w… restauracji z owocami morza.

Córka prezydenta pracuje w Nancy’s w Martha’s Vineyard. W niebieskim uniformie Sasha wygląda nie do poznania i przyjmuje w okienku zamówienia od zniecierpliwionych klientów. Zdradził ją jednak jeden szczegół, a mianowicie szóstka ochroniarzy, którzy dbali o jej bezpieczeństwo w trakcie porannej zmiany. Jak czytamy na “Daily Mail”, do pewnego momentu pracownicy restauracji nie zdawali sobie sprawy z tego, kto dołączył do ich zespołu.

“Dziwiliśmy się, dlaczego aż 6 osób pomaga tej dziewczynie, aż w końcu odkryliśmy, kim tak naprawdę jest” – mówi jeden z kelnerów.

Nancy’s to ulubiona restauracja Baracka Obamy, który zna się także z właścicielami lokalu. Sasha ma w niej pracować do soboty, aż jej rodzina przyjedzie tu na coroczne wakacje.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Córka prezydenta Obamy poszła do pracy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz