Córka Paula Walkera wyrosła na piękną kobietę!Od wypadku Paula Walkera minęło sporo czasu. Córka aktora “Szybcy i Wściekli”, Meadow Walker, ma dziś 19 lat i zdążyła wyrosnąć na piękną kobietę. Podobna do ojca?

Paul Walker, którego poznaliśmy przede wszystkim dzięki serii filmów „Szybcy i Wściekli”, często podkreślał w wywiadach, że jego córka jest jego oczkiem w głowie. Niemal w każdym wywiadzie wspominał o córce, mówiąc nawet, że jest jego przyjaciółką. Przypomnijmy, że o córce Paula Walkera, Meadow Walker, zrobiło się głośno trzy lata temu kiedy to dziewczyna wniosła oskarżenie wobec Porsche, twierdząc że koncern nie zadbał o bezpieczeństwo w swoich autach. Paul Walker zginął 30 listopada 2013 roku w wypadku samochodowym w Santa Clarita. Aktor brał wówczas udział w akcji charytatywnej – wraz z doradcą finansowym Rogerem Rodasem, wybrali się przejażdżkę Porsche, który stanowił główną atrakcję imprezy. Niestety wskutek nadmiernej prędkości, Roger stracił panowanie nad samochodem, uderzył w latarnię i w drzewo. Auto stanęło w płomieniach, a obu panów zginęło.

Paul Walker nie żyje – ta wiadomość była szokiem dla fanów aktora. Wypadek Paula Walkera wstrząsnął nie tylko jego rodziną, ale także kolegami z planu filmu “Szybcy i Wściekli”. Kilka miesięcy po śmierci Paula Walkera Vin Diesel upamiętnił go w ponad 18-minutowym video, które zamieścił w sieci. W portalach internetowych fani zamieszczali wspomnienia i pożegnania. Córka Paula Walkera również uczciła wówczas jego pamięć.

Trzy lata temu zrobiło się o niej głośno. Córka Paula Walkera, Meadow Walker wniosła oskarżenie przeciwko koncernowi Porsche, twierdząc że samochód miał nieprawidłowo zaprojektowane systemy bezpieczeństwa. Według prawników chodzi o pasy, które uwięziły Walkera i uniemożliwiły mu wydostanie się z auta. Fragment pozwu mówi, że w czasie, gdy pojawił się ogień, prawdopodobnie Paul Walker wciąż żył.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Córka Paula Walkera wyrosła na piękną kobietę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz