Córka księżnej Kate i księcia Williama poszła do przedszkola!Księżniczka Charlotte ma już za sobą pierwszy dzień w przedszkolu. Z tej okazji opublikowano jej zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia.

Na początku stycznia ponad 2-letnia księżniczka Charlotte po raz pierwszy poszła do przedszkola. Z tej okazji Pałac Kensington na swoim oficjalnym profilu na Twitterze pochwalił się zdjęciami dziewczynki z tego uroczystego wydarzenia. Jak widać na fotografiach uśmiech nie opuszczał twarzy księżniczki Charlotte. Dziewczynka w tym wyjątkowym dla siebie dniu ubrana była w czerwony, elegancki płaszczyk, do tego miała różowy szalik i plecak w tym samym kolorze. Zobaczcie, jak ona wyrosła!

Zdjęcia zrobiono chwilę przed tym, gdy księżniczka Charlotte udała się na swój pierwszy dzień do przedszkola – poinformował za pośrednictwem Twittera Pałac Kensington.

Informację o wyborze przedszkola dla księżniczki Charlotte przekazano na oficjalnym profilu Pałacu Kensington na Twitterze pod koniec grudnia 2017 roku. Od stycznia dziewczynka uczęszcza do placówki Willcocks w Londynie. Zajęcia odbywają się 5 dni w tygodniu po 3 godziny. Kwota czesnego za to przedszkole robi wrażenie! Koszt za semestr to bagatela 3 050 funtów czyli prawie 15 000 złotych.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że rodzina królewska wybrała właśnie nasze przedszkole dla księżniczki Charlotte. Już nie możemy się doczekać, aż ją w styczniu powitamy w naszych progach – cytował słowa przedstawiciela przedszkola Willcocks Pałac Kensington.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Córka księżnej Kate i księcia Williama poszła do przedszkola!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz