Córka Kasi Kowalskiej w gorzkich słowach o ojcu!Aleksandra Kowalska odniosła się do medialnego zamieszania wokół własnej osoby. Córka Kasi Kowalskiej w ostrych słowach skomentowała przekręcanie swojego nazwiska.

O Aleksandrze Kowalskiej, córce wokalistki Kasi i muzyka Kostka Yoriadisa, urodzonej w 1997 r., zrobiło się głośno rok temu. Wtedy media odkryły jej profil na Instagramie, na którym nie brakowało zdjęć 18-letniej Oli, dokumentujących jej codziennie życie. Wszyscy nie mogli wtedy uwierzyć, że mała córka wokalistki jest już dojrzałą nastolatką. Od tamtej pory media bacznie śledzą jej każdy ruch.

Niedawno pisaliśmy o tym, że córka Kasi Kowalskiej przeszła sporą metamorfozę: przekuła sobie nos, zmieniła kolor włosów oraz zrobiła sobie tatuaż.

Ostatnio – prawdopodobnie wraz z mamą i bratem Ignacym (owocem związku wokalistki z perkusistą Marcinem Ułanowskim) wybrała się na wakacje do USA. Zaprezentowała tam szczupłą i seksowną sylwetkę w stroju kąpielowym.

Z racji tego, że dookoła jej osoby kolejny raz powstał medialny szum, pojawiły się pytania, jakie nazwisko nosi Aleksandra. Część portali przypisała jej nazwisko ojca. To wyraźnie rozsierdziło młodą córkę gwiazdy. Zamieściła zdjęcie z Kasią Kowalską, które podpisała:

Noszę nazwisko tej wspaniałej kobiety, która wychowała mnie SAMA, a nie człowieka, który NIGDY nie pojawił się w moim życiu – Ola KOWALSKA, a nie Yoriadis – napisała na Instagramie.

To pierwsza taka publiczna wypowiedź córki gwiazdy. W wywiadach, których w ciągu lat udzielała Kasia Kowalska, co jakiś czas pojawiał się temat ojca Oli. Ona konsekwentnie odpowiadała, że jest to osoba, która nigdy nie szukała kontaktu ze swoim dzieckiem.

Ludzie, którzy nie potrafią unieść się ponad swoje słabości, nawet dla dobra dziecka, są dla mnie mali. Nie mam z nim żadnego kontaktu. Przepadł – podkreślała w wywiadach Kasia Kowalska.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Córka Kasi Kowalskiej w gorzkich słowach o ojcu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz