Córka Kasi Kowalskiej coraz bardziej przypomina Kylie Jenner!Od dawna mówi się, że Ola Kowalska spełnia się jako stylistka. Potwierdzają to zdjęcia na jej Instagramie. Czy jednak nie za bardzo sugeruje się stylem Kylie Jenner?

Córką Kasi Kowalskiej media zainteresowały się rok temu. 19-letnia Ola prowadzi swój Instagram, gdzie chwali się codziennym życiem oraz stylizacjami. Dziś wielu zarzuca jej, że za bardzo inspiruje się stylem Kylie Jenner.

Wielu nie mogło wyjść z podziwu, jak mała dziewczynka dojrzała i zmieniła wygląd. Jak wiadomo, Ola od dłuższego czasu interesuje się modą. Ostatnio zdała maturę i dostała się na jedną z najbardziej prestiżowych szkół mody i designu na świecie w Londynie.

Jak można zauważyć na zdjęciach na jej Instagramie, córka Kasi Kowalskiej przeszła sporą metamorfozę. Nie tylko zmieniła kolor włosów na blond, ale w okolicach kostki na prawej nodze można zauważyć tatuaż, zaś na kilku innych fotografiach dziewczyna pozuje… z papierosem.

Ola Kowalska świetnie radzi sobie w świecie mody. Bawi się modą i doskonale wie jak dobrać poszczególne części garderoby, by być ubraną, a nie przebraną. Jej pierwszą klientką była jej …mama, którą od czasu do czasu zdarza się jej wystylizować. Dziś na Instagramie Oli Kowalskiej mamy okazję podziwiać masę genialnych stylizacji!

Niektórzy twierdzą, że Ola Kowalska bardzo inspiruje się stylem Kylie Jenner. Czy faktycznie? Kylie Jenner lubi eksperymentować z modą, najczęściej jednak mamy okazję podziwiać ją w obcisłych i opinających jej figurę kreacjach.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Córka Kasi Kowalskiej coraz bardziej przypomina Kylie Jenner!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz