Córka Jamie Lee Curtis wyrosła na piękną kobietę!Złote Globy 2016 zapamiętamy także z powodu Annie Quest, pięknej córki Jamie Lee Curtis. Aktorka pojawiła się z nią na ceremonii. Złote Globy 2016 za nami. Imprezę zapamiętamy także dzięki temu, że Jamie Lee Curtis zabrała ze sobą córkę, Annie Guest. Annie ma 29 lat i jest tancerką. Obie panie były ubrane w eleganckie suknie. Uwagę jednak przykuwają ich fryzury.

Tancerka skopiowała srebrny kolor włosów Jamie Lee Curtis – pisze o tym “Daily Mail”. – Zupełnie jak mama!

Siwy odcień święci trumfy w aktualnych modowych trendach. Nie dziwimy się więc, że Annie Guest sprawiła sobie taki kolor. Srebrzyste włosy w przypadku jej matki są świadomą decyzją Jamie Lee Curtis, którą podjęła już wiele lat temu.

Wiele lat temu, ja i mój mąż pojawiliśmy się na gali Złotych Globów. Miałam na sobie pożyczoną suknię, włosy miałam ułożone na nie swój sposób, a do tego kolczyki. Mąż powiedział wtedy: “Wiesz, kto jest najpiękniejszą osobą w pomieszczeniu?”. Miałam nadzieję, że że chodzi o mnie. A on wskazał na Jessikę Tandy. Siedziała przy stole ubrana w kremową, jedwabną suknię. Pojedyncza nić pereł, krótkie siwe włosy, odrobina szminki – to wszystko. I pomyślałam: “To jest zupełnie w porządku” – zdradziła w rozmowie z AARP.
Żródło info i foto: plotki.pl
lg share en Córka Jamie Lee Curtis wyrosła na piękną kobietę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz