Corey Gamble domaga się kasy od Kris JennerCorey Gamble chce pieniędzy od Kris Jenner Skoro świadczy TYLE usług… Corey Gamble (35 l.) i Kris Jenner (60 l.) “spotykają się” od dwóch lat, ale ostatnio coraz więcej mówi się o kryzysie w tym układzie.

Tak – “układ” to słowo, które pasuje tu o wiele bardziej, niż na przykład “związek”. Trudno mówić o związku w przypadku kobiety, która wykorzystuje młodszego faceta do celów marketingowych. Corey do tej pory dostawał zapewne jakieś kieszonkowe. W końcu jest asystentem Kris, pojawia się na jej każde skinienie, w dodatku zajmuje się jej wnukami i pociesza jej córkę, która rozstała się z facetem.

To całkiem sporo obowiązków, prawda? Teraz jednak Corey zażądał ponoć podwyżki. Chodzi o to, że 35-latek zaczął się pojawiać w show Kardashianów, z którego klan czerpie ogromne zyski. Gamble chce być ich udziałowcem. Według tabloidu wspólnik Kris zażądał od niej 20 tysięcy dolarów miesięcznie, do tego chce jeszcze funduszy na koszty reprezentacyjne. Jeśli nie dostanie podwyżki, Gamble zagroził odejściem od Kris.

Opłaca się pracować dla mamy Jenner.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Corey Gamble domaga się kasy od Kris Jenner

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz