Coraz więcej źródeł potwierdza ciążę Beyonce!Kilka dni temu cały świat obiegły nowe zdjęcia Beyonce. Niby nic dziwnego, w końcu takie są “zalety” bycia gwiazdą. ALE… gołym okiem można zauważyć, że diwa sporo przytyła. Wybuchła sensacja. Szybko pojawiły się spekulacje na temat drugiej ciąży piosenkarki. Czy mała Blue Ivy już niedługo będzie miała rodzeństwo?

Temat dodatkowych kilogramów Beyonce szybko powrócił, tym razem za sprawą video, które pojawiło się na Instagramie. Gwiazda wychodziła z próby przez Super Bowl, miała na sobie oversize’owy zielony płaszcz, który skutecznie zasłaniał jej “nowe” ciało. Jak donosi jeden z amerykańskich tabloidów – piosenkarka rzeczywiście ma spodziewać się dziecka.

Beyonce i Jay Z od dawna starali się o drugie dziecko. Bardzo zależy im na tym, żeby Blue Ivy miała rodzeństwo. Beyonce jest aktualnie w 4 miesiącu ciąży – zdradziła osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy.

Sama bohaterka plotki póki co milczy na ten temat. Czas pokaże, czy domniemania tabloidów i “życzliwych” znajomych gwiazdy są prawdziwe.
Żródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Coraz więcej źródeł potwierdza ciążę Beyonce!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz