Colin Farrell opowiada o Henry’m Tadeuszu!Colin Farrell opowiedział w programie Ellen Degeneres o swoim sześcioletnim synu Henrym Tadeuszu, owocu związku z Alicją Bachledą-Curuś.

Colin Farrell, choć jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Hollywood, w polskich mediach figuruje wciąż głównie jako były partner Alicji Bachledy-Curuś, z którą ma syna. Aktorka coraz chętniej opowiada w mediach o sześcioletnim dziś chłopcu, jednak jego ojciec był do tej pory zdecydowanie mniej wylewny. Niedawno Farrell odwiedził telewizyjne show Ellen DeGeneres, w którym opowiedział o Henrym Tadeuszu nieco więcej. Okazuje się, że chłopiec… już interesuje się polityką, a zwłaszcza toczącą się właśnie w Stanach Zjednoczonych kampanią przed wyborami prezydenckimi.

Ostatnio przyszedłem go odwiedzić i w tle leciało akurat CNN z jakimś programem o kampanii wyborczej. Henry był nim bardzo zaciekawiony, a w pewnym momencie zapytał mnie nawet: “Tatusiu, ten pan Donald Trump nie zostanie nigdy prezydentem, prawda?” – opowiadał Colin Farrell. – Nie wiedziałem, co mam mu odpowiedzieć, ale na szczęście sam dodał: “Gdybym był głosem, to bym zagłosował na tę panią!”.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Colin Farrell opowiada o Henrym Tadeuszu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz