Coco Austin tydzień po urodzeniu córki!Te zdjęcia wywołały w sieci prawdziwą burzę! Coco Austin, która 28 listopada urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę Chanel, wraca do formy w zaskakująco szybkim tempie. Zdążyła już zabrać się do regularnych treningów i przeszła na dietę. Efektami swoich starań pochwaliła się oczywiście przed fanami na Instagramie. Tylko popatrzcie!

Płaski brzuch, po którym nie widać śladu ciąży… To w ogóle możliwe? Celebrytka udowodniła, że zdecydowanie tak! Determinacji gwiazdki nie może się nadziwić także jej mąż, raper Ice-T.

W ciąży utyłam 5 kilo! Zdrowo się odżywiałam i jadłam głównie owoce. Można tego dokonać nie rezygnując z ćwiczeń. W 24 tygodniu poprzestałam ćwiczyć z ciężarami, a tak nic nie zmieniłam w swoim treningu – wyznała w sieci pod opublikowanym przez siebie zdjęciem. Nastawiałam się psychicznie na to, że będę wyglądała jak wieloryb, a jest zupełnie inaczej. Znów ważę 62 kg.

Coco chciałaby zrzucić jeszcze około 2 kilogramów. Planuje także wydać książkę na temat walki o sylwetkę podczas ciąży i tuż po niej. Motywacji z pewnością jej nie brakuje. Nie sądzicie, że przesadza?
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Coco Austin tydzień po urodzeniu córki!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz