Co Tyga kupił Kylie Jenner na urodziny?!Z pewnością pamiętacie jaki prezent dostała Kylie od swojego chłopaka rok temu, kiedy to celebrytka kończyła 18 lat. Jeżeli nie, to już wam przypominamy. Otóż Tyga podarował swojej Jennerce białe Ferrari. W tym roku postanowił nie być gorszy i również postawił na kupno samochodu. W niedzielę Kylie skończyła 19 lat, a w jej garażu znajdziemy już wcześniej wymieniane Ferrari, a także Mercedesa G Klasę. Co tym razem dostała celebrytka?

Dużo bardziej ekskluzywny samochód. Siostra Kim Kardashian w tym roku dostała prawdziwą limuzynę! Ale nie taką jak widzimy na filmach, a pięknego Mercedesa Mybach S600. Już na pierwszy rzut oka widać, że ten samochód nie był tani. Ale czego się nie robi dla swojej księżniczki, prawda Tyga? Raper na ten prezent mógł wydać nawet 1 milion złotych! Wow!

Jesteśmy ciekawi co oprócz tego “małego” prezentu Kylie dostanie od swoich sióstr i mamy. Z pewnością dowiemy się z Instagrama! Zobaczcie jak Kylie Jenner zareagowała na nowy samochód.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Co Tyga kupił Kylie Jenner na urodziny?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz