Co sugeruje mowa ciała Meghan Markle i księcia Harry’ego?!Od zaręczyn księcia Harry’ego (33 l.) z Meghan Markle (36 l.) minęło już sporo czasu, ale internet wciąż ekscytuje się tym tematem. Nic dziwnego – zaręczyny półtora roku po tym, jak para zaczęła się spotykać, wejście do rodziny królewskiej rozwódki ze sporym bagażem doświadczeń – te kwestie poruszają ludzi i budzą ciekawość.

Para ma już za sobą pierwszą oficjalną wizytę w Nottingham, podczas której spotkała się z mieszkańcami miasta. Do sieci trafiły zdjęcia, a eksperci od mowy ciała zabrali się za ich analizowanie. Co odczytali z gestów i póz Meghan i Harry’ego?

Traci Brown zauważyła, że para jest zdecydowanie bardziej “wyluzowana” i otwarta niż książę William i księżna Kate w podobnych sytuacjach. Szczególnie wyraźny kontrast widać między Williamem a jego młodszym bratem – Harry chętnie pokazuje swoje uczucia, nie wstydzi się gestów i bliskości z Meghan. Z kolei Patti Wood, która również zajmuje się czytaniem mowy ciała, twierdzi, że Meghan wygląda na dominującą w związku. Do takich wniosków Wood doszła oglądając fotografię, na której Markle idąc przodem odwraca się do narzeczonego i podaje mu dłoń. Sama decyduje o tym, co zrobić w danym momencie. I to ona nadaje ton.

Oczy Meghan mówią, że jest zakochana w Harrym i stara się być blisko niego nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Para krzyżuje spojrzenia, patrzy sobie w oczy, na wielu zdjęciach w oczach przyszłej księżnej widać czułość i szczęście. Czyżby była koleżanka Meghan, zarzucająca jej wyrachowanie i kalkulację, była w błędzie? Oczy i ciało Meghan nie kłamią – ona naprawdę jest bardzo zaangażowana.

Eksperci od mowy ciała zauważają też, że para często się dotyka, trzyma za ręce. Podczas wizyty w Nottingham Academy, Meghan trzymała rękę na dłoni narzeczonego. Ich związek jest bardzo mocny – twierdzą obserwatorzy. Dodają, że Meghan jest szczera, a jej uśmiech naturalny.

Wygląda na to, że na naszych oczach wyrasta Diana 2.0.
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Co sugeruje mowa ciała Meghan Markle i księcia Harryego?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz