Co słychać u Seleny Gomez?Ostatnie zdjęcie na Instagramie wstawiła ponad 2 miesiące temu. Ogłosiła przerwę w karierze i nie pojawia się na żadnych imprezach… Co teraz dzieje się z Seleną Gomez?

Przerwanie kariery było ogromnym ciosem dla wszystkich fanów Seleny Gomez, która w tym roku biła rekordy popularności. I to na prawie wszystkich polach – jej ostatnia płyta “Revival”, następnie widowiskowa trasa koncertowa były najlepszymi w jej karierze. Dodatkowo Selenie udało się zdeklasować wszystkie pozostałe gwiazdy (w tym wszystkie Kardashianki, Beyonce i chcąc nie chcąc Justina Biebera, który skasował swoje konto po kłótni z Gomez) jeśli chodzi o liczbę osób obserwujących jej profil na Instagramie.

W sierpniu wokalistka ogłosiła, że robi sobie przerwę od muzyki i chwilowo nie zamierza wywiązywać się z jakichkolwiek zobowiązań muzycznych. Oficjalnym powodem takiej decyzji ze strony Seleny była jej choroba – toczeń, który w dużej mierze wpłynął także na jej zdrowie psychiczne.

“Jak wielu z was wie, około rok temu ujawniłam, że mam toczeń, chorobę, która w różny sposób wpływa na ludzi “- wyznała gwiazda w wywiadzie dla jednego z zagranicznych magazynów. “Odkryłam, że lęki, napady paniki i depresja mogą być skutkami tocznia. Chcę żyć aktywnie i koncentrować się na moim zdrowiu i szczęściu, dlatego najlepszym wyjściem w tej sytuacji jest tymczasowe wyłączenie się z życia na scenie”- dodała wtedy Selena.

Jak się później okazało, artystka trafiła do kliniki psychiatrycznej, w której spędziła ostatnie dwa miesiące. Ostatnimi czasy jednak, Gomez coraz częściej widywana jest przez zawsze czujnych fanów, którym ostatnio udało się przyłapać piosenkarkę m.in. w jednej z restauracji podczas obiadu z rodziną.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Co słychać u Seleny Gomez?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz