Co słychać u Julii Pietruchy?Przez kilka lat była jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Widzowie pokochali ją za rolę sympatycznej pani weterynarz w serialu „Blondynka” i świetne występy w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. U szczytu popularności zrezygnowała z ról w serialach i wyjechała zwiedzać świat. Co robi teraz? Dlaczego zniknęła z mediów? I czy ma zamiar powrócić do show-biznesu?

Julia Pietrucha ma wszystko, by być czołową gwiazdą polskiego show-biznesu. Urodę, talent i wielką sympatię publiczności. Ale aktorka u szczytu sławy postanowiła rzucić wszystko i wyjechać z ukochanym zwiedzać świat. Pasją byłej gwiazdy TVP są egzotyczne podróże i to właśnie im postanowiła oddać cały swój wolny czas.

Słynąca z figury modelki Julia nie zamierza jednak rezygnować z kariery. Teraz chce jednak skupić się na muzyce. Fani programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” doskonale wiedzą, że gwiazda ma wielki talent i na scenie radzi sobie jak ryba w wodzie. Aktorka ma już zaprojektowaną okładkę płyty i wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku będziemy mogli kupić krążek z aranżacjami aktorki. Jak dziewczyna radzi sobie przy fortepianie? Kilka kawałków Pietrucha zamieściła już na swoim Facebooku.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Co słychać u Julii Pietruchy?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz