Co się stało Basi Kurdej-Szatan?!Polskie gwiazdy bardzo polubiły wygodną formę kontaktu z fanami, jaką jest dla nich Instagram. Bardzo aktywni na tej platformie są tak różne gwiazdy, jak choćby Anna Mucha, Doda, Edyta Górniak czy Kuba Wojewódzki. Celebryci, wczuwając się w “luźniejszy” klimat panujący w sieci, chętnie pokazują na Instagramie zdjęcia, których nie zobaczylibyśmy nigdzie indziej. Czasem są one zabawne, czasem rozczulające, a innym razem odważne albo… przerażające!

Właśnie taką fotografią pochwaliła się ostatnio Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka, która największą popularność zdobyła dzięki swojemu udziałowi w reklamach jednej z sieci komórkowych, dobrze wykorzystała zamieszanie wokół swojej osoby i szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd.

Wczoraj Kurdej-Szatan opublikowała na swoim profilu zdjęcie… ze szpitala! Na fotografii aktorka ma cienie pod oczami i szramę na policzku, a jej czoło obwiązane jest bandażem. Wokół niej pełno jest kabli i rurek monitorujących jej stan i dostarczających powietrze.

Na szczęście, wygląda na to, że to tylko… bardzo realistyczna charakteryzacja filmowa!
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Co się stało Basi Kurdej Szatan?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz