Co się dzieje z Lindsay Lohan?Lindsay Lohan to gwiazda, która co jakiś czas przypomina nam o sobie dzięki kolejnym skandalom, aferom czy dziwnym akcjom z jej udziałem. Niestety, w ubiegłym roku było dość podobnie… Wszystko za sprawą nieudanego związku z Egorem Tarabasovem, z którym Lindsay nawet się zaręczyła.

Gwiazda po rozstaniu wydawała się pogodzona z faktem, iż znowu musi zaczynać wszystko od nowa i nie wydawała się specjalnie zrozpaczona takim scenariuszem. Okazuje się jednak, że cała sytuacja mocno odbiła się jednak na jej psychice i aktorka potrzebuje nieco przerwy od mediów społecznościowych i całego show biznesu.

To wynika z oświadczenia wydanego przez jej rzecznika, po tym jak okazało się, że z jej instagramowego profilu… zniknęły wszystkie zdjęcia! Konto, które obserwuje 5,3 mln obserwujących świeci obecnie pustkami, a na głównej stronie widnieje smutny napis: “Nie ma jeszcze żadnych postów”.

Rzecznik gwiazdy wypowiedział się w tym temacie raczej zdawkowo: “To okres odnowienia. Lindsay przechodzi pozytywne zmiany w życiu” – wytłumaczył.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Co się dzieje z Lindsay Lohan?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz