Co się dzieje z Kate Moss?!Gdzie podziała się śliczna dziewczyna z okładki? Kate Moss pojawiła się ostatnio na urodzinach przyjaciela, Dave’a Gardnera. Londyńska impreza przyciągnęła wiele brytyjskich gwiazd. Modelka, niestety, raczej nie zasłużyła na miano “królowej balu”. Wyglądała fatalnie!

Nie chodzi o strój – granatowy, welwetowy garnitur był świetnym wyborem. Kate dobrała do niego czarną, lekką, bieliźnianą koszulkę i błyszczące szpilki. Włosy gładko zaczesała, zdecydowała się na szczątkowy makijaż. A może tylko tyle z niego zostało? Na najnowszych zdjęciach brytyjska ikona mody i modelingu prezentuje się naprawdę niekorzystnie. Błysk fleszy wydobył z jej twarzy wszystkie zmarszczki, na dodatek Kate robiła dziwne miny. Gdzie podziała się piękna dziewczyna, której wszyscy zazdrościli urody?

Taki, a nie inny wygląd Moss to nie kwestia wieku. Przecież Naomi Campbell czy Cindy Crawford również nie młodnieją, a jednak ich zadbane buzie nadal robią wrażenie. Kate zniszczyła miłość do używek i imprezowania?
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Co się dzieje z Kate Moss?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz