Co razem osiągnęli Lewandowscy?Anna i Robert Lewandowscy wzięli ślub trzy lata temu, ale wówczas nie było wokół nich tak głośno jak jest dzisiaj. To właśnie Gali po raz pierwszy wspólnie opowiedzieli o swojej miłości i drodze do sukcesu. Dziś wciąż udowadniają, że w szaleństwie świata show-biznesu można pozostać sobą. Ich światem jest sport, a nie czerwony dywan, choć Annę z pewnością coraz częściej na nim widujemy. Jeszcze ze dwa lata temu od show-biznesu trzymali się z daleka, dziś świat blichtru sam się o nich upomina. Rzadko rozmawiają z dziennikarzami, a na bankietach goszczą zaledwie kilka razy w ciągu roku.

Każde z nich ma na koncie własne sukcesy w sporcie. Robert Lewandowski nie bez powodu został okrzyknięty w ubiegłym roku Sportowcem roku czy Królem Strzelców. Anna Lewandowska ma na koncie masę medali Mistrzostw Świata, Europy czy Polski. Wzajemnie się wspierają i motywują do działania.

Anna: Bardzo się z tego cieszę, tym bardziej że pod taką presją czasu i stresu, że Robert gra finał Ligi Mistrzów, trudniej się startuje. I mimo że Robert jest dla mnie taki ważny i jego kariera jest ważna, to jednak nie rezygnuję z siebie, potrafię to wszystko jakoś pogodzić.

Robert: Ania nie tylko to godzi, ale jest też dla mnie bardzo dużym wsparciem.

A Robert bywa na Twoich zawodach? Czy wolisz, żeby nie przyjeżdżał, bo Lewandowski na trybunach wywołuje zbyt dużą sensację?

Anna: Wywołuje. (śmiech) Ale był kilka razy. Jest mi naprawdę miło, kiedy wiem, że na zawodach jest gdzieś obok i mnie wspiera.

Robert: Ale czasem trudno mi na to patrzeć, bo to jest bardzo kontaktowy sport i tam naprawdę się obrywa. Dlatego bardzo się stresuję, kiedy Ania walczy.
Przeżywam to. Po zawodach zwracam uwagę, czy nie jest za bardzo poobijana, czy nie ma siniaków.

Anna: Porównujemy, kto ma więcej. (śmiech)- mówili wówczas. – mówili w pierwszym wywiadzie po ślubie.

Dziś dzięki mediom społecznościowym mamy okazję podpatrzeć jak wygląda ich życie. Zakochani chętnie dokumentują wspólne chwile, dzięki czemu mamy okazję podziwiać jak wygląda ich mieszkanie, gdzie pojechali na wakacje lub jakim wspólnym projektem właśnie się zajmują.

Już niedługo Annę i Roberta Lewandowskich wspólnie będziemy mogli oglądać w reklamach marki Head&Shoulders. A tymczasem przypominamy piękną sesję zdjęciową Anny i Roberta Lewandowskich dla Gali!
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Co razem osiągnęli Lewandowscy?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz